+48 577 380 620 lub 402 biuro@art-int.pl

Odlewy artystyczne

Dowolne wzory

Pomniki, statuetki, małe figurki i wiele więcej

Pomniki, statuetki, małe figurki czy puchary to tylko niektóre produkty wykonywane z metali kolorowych, które mają wymiar artystyczny. Jeśli poszukujesz wykonawcy takich wyrobów, polecamy odlewanie metodą traconego wosku. Dzięki niej wykonamy dla Ciebie każdy zamówiony wzór odlewu.

Wykonujemy odlewy artystyczne

 

Nasza odlewnia metali kolorowych działa na rynku usługowym już od wielu lat. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i kreatywności pracowników oraz wsparciu uznanego artysty rzeźbiarza możemy Ci zaoferować nie tylko produkty techniczne, ale również odlewy artystyczne.

 

Stosując nowoczesne technologie, wykonujemy zarówno pełne odlewy figurek o ogólnych kształtach, jak i cienkościenne puchary i inne artystyczne przedmioty o charakterystycznych, bogatych w detale dekoracjach. Wykonywane przez nas odlewy artystyczne poddawane są starannej obróbce. Dzięki temu zyskują wysokie walory estetyczne.

Stosujemy nowoczesne technologie

Produkcja odlewów o dużej ilości detali wymaga stosowania specjalnych metod. Takich, które pozwalają na precyzyjne odwzorowanie formy. Stosujemy nowoczesną technologię, jaką jest odlewanie metodą traconego wosku. Pozwala ona na uzyskanie wysokiego poziomu szczegółowości odlewów.

Organizujesz zawody sportowe i potrzebujesz medali? A może wyrabiasz stylowe meble i poszukujesz specjalnych okuć? Odlewanie metodą traconego wosku jest technologią, dzięki której wykonamy dla Ciebie każdy niezbędny element, bez względu na jego wielkość czy skomplikowanie wzoru. Odlewy artystyczne to nasza specjalność, dlatego skorzystaj z tej oferty i złóż zamówienie!

7

Mateusz Łagowski

Urodzony w 1976r. w Warszawie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem Rektorskim w Pracowni Rzeźby prof. Adama Myjaka w 2001r.

Czytaj więcej

Kontakt

Adres:
ul. Hotelowa 12, 05-070 Sulejówek,

biuro@art-int.pl
tel. +48 577 380 620

Art-Int 2019 © Wykonanie ZN Direct