+48 577 380 620 lub 402 biuro@art-int.pl

Odlewy z brązu

Stylowe wzornictwo

tworzące niepowtarzalną atmosferę

Stylowe wzornictwo nawiązujące do ornamentyki ubiegłych stuleci często wymaga dopasowania odpowiednich detali. Odlewy z brązu takie, jak: statuetki, figurki, lampy stołowe czy świeczniki doskonale uzupełnią wystrój wnętrza, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Nasza odlewnia wykona takie odlewy na zamówienie.

Wykonujemy odlewy z brązu na zamówienie

Zajmujesz się aranżacją wnętrz i poszukujesz specjalnie zaprojektowanych elementów z brązu? Nasza odlewnia metali kolorowych od lat specjalizuje się w tworzeniu przedmiotów artystycznych. Wykonujemy je zarówno w nakładach seryjnych, jak i w pojedynczych egzemplarzach.

 

Poszukujesz jednej konkretnej lampy lub pary świeczników do przedstawienia teatralnego? Aranżujesz stylowe wnętrze w starym domu i chcesz uzupełnić je o detale? Wykonamy dla Ciebie odlewy z brązu według Twojego projektu, powierzonego rysunku lub własnego pomysłu.

Odlewamy duże gabaryty

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu odlewów z metali kolorowych sprawia, że jesteśmy przygotowani do tworzenia również dużych gabarytowo i ciężkich przedmiotów. Wykonamy odlewy z brązu pomników i innych elementów dekoracyjnych o wadze do 200 kg.

Planujesz dekorację swojego ogrodu lub parku? Zamów u nas pomnik z brązu!

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość e-mail. Zapraszamy do współpracy!

8
9

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Oferujące swoje usługi odlewnie aluminium nie zawsze spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Tak nie jest jednak w naszym przypadku. Naszym wsparciem jest wieloletnie doświadczenie artysty rzeźbiarza. Dzięki temu oferujemy wyroby na najwyższym poziomie, z detalami, o skomplikowanych kształtach i wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Poszukujesz wykonawcy skomplikowanego odlewu z aluminium? Zadzwoń do nas, a wykonamy go dla Ciebie!

Mateusz Łagowski

Urodzony w 1976r. w Warszawie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem Rektorskim w Pracowni Rzeźby prof. Adama Myjaka w 2001r.

Czytaj więcej

Kontakt

Adres:
ul. Hotelowa 12, 05-070 Sulejówek,

biuro@art-int.pl
tel. +48 577 380 620

Art-Int 2019 © Wykonanie ZN Direct